Dlaczego nie każda filtracja to dobra filtracja?

Warto wiedzieć

Dlaczego nie każda
filtracja to dobra filtracja?

KLEENOIL to sprawdzona, znana na całym Świecie metoda filtracji oleju hydraulicznego. My jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki firm w Polsce, a o jakości i efektach naszych działań świadczą liczne referencje. Filtracja wykonywana przez urządzania mobilne #kleenoil czy z wykorzystaniem filtrów tej marki jest skuteczna i doceniana ww wielu branżach.

w1
filtrowanie_2
Warto wiedzieć

Dzięki powolnej filtracji przez filtry KLEENOIL przechodzi od 2 do 3 litrów oleju na minutę, co pozwala na oczyszczenie oleju hydraulicznego z wszelkich cząstek stałych, nawet tych najmniejszych o wielkości 1μm. Nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody. Zawsze czysty olej to idealne warunki pracy dla Twoich urządzeń i maszyn, dzięki czemu znacznie obniża się ich awaryjność i konieczność drogich napraw.

Nie wszystkie urządzani filtracyjne są w stanie zapewnić takie efekty. Nie wszystkie usługi filtracyjne można potem zweryfikować. Korzystając z usług naszej firmy otrzymujesz analizę czystości oleju przed i po usłudze filtracji! Skorzystaj ze sprawdzonej metody.

KORZYŚCI STOSOWANIA KLEENOIL

Czas

Oszczędność czasu, który poświęciłbyś na przestój pracy
i wymianę oleju!

Przebieg

Wydłużone przebiegi
miedzy wymianami
oleju.

Pieniądze

Oszczędność pieniędzy w związku z ograniczeniem wymiany na korzyść filtracji.

Koszty obsługi

Mniejsze zaangażowanie
załogi i służb obsługi
technicznej.