O nas

O Kleenoil

Brian Cornett opracował KLEENOIL w 1976 roku na potrzeby armii izraelskiej. Izrael szukał wielu sposobów, aby przedłużyć żywotność oleju w samochodach ciężarowych i innych pojazdach z układami hydraulicznymi.

Obecnie KLEENOIL dostarcza produkty do dystrybutorów technicznych w 16 krajach na całym świecie, w tym Kanadzie, USA, RPA i Europie. Już od ponad 25 lat KLEENOIL UK oferuje produkcję i sprzedaż wszystkich systemów filtrów by-pass, czyli by-pass Oil Filtration Systems. Filtry KLEENOIL pozwalają wydłużyć czas między wymianą oleju, usuwają wodę z dużą dokładnością, a mikrofiltracja usuwa cząsteczki stałe nawet tak małe jak 1 μm.

o_nas
https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/01/o_nas_2.png
O nas
KLEENOIL stale rozwija nowe systemy, które mają za zadanie spełnić rosnącewymagania naszych Klientów co do czystości oleju hydraulicznego. KLEENOILzajmuje się również produkcją niestandardowych elementów filtrujących, a wszystkie filtry i systemy są produkowane w Wielkiej Brytanii.

Od 2011 roku autoryzowanym dystrybutorem KLEENOIL na Polskę jest Preston Group Sp z o.o. Firma zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu oraz usługami związanymi z utrzymaniem ruchu ze szczególnym
uwzględnieniem gospodarki olejowej.

KORZYŚCI STOSOWANIA KLEENOIL

Czas

Oszczędność czasu, który poświęciłbyś na przestój pracy
i wymianę oleju!

Przebieg

Wydłużone przebiegi
miedzy wymianami
oleju.

Pieniądze

Oszczędność pieniędzy w związku z ograniczeniem wymiany na korzyść filtracji.

Koszty obsługi

Mniejsze zaangażowanie
załogi i służb obsługi
technicznej.