dr Kleenoil

Przygody dr #KLEENOIL.

Prezentujemy pierwszą część przygód #kleenoil. Podczas każdej odsłony poznacie bohaterów, którzy zmagali się z poważnymi problemami, ale dzięki interwencji naszej filtracyjnej ekipy udało się im je pokonać. Jak to zrobili? Jakie były tego konsekwencje? Zobaczcie sami.

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k1.jpg
dr Kleenoil

Przygody dr Kleenoil. Odcinek 2

Prezentujemy drugą część przygód #KLEENOIL. Poznajcie kolejnego naszego bohatera: DŹWIG, który musiał zmagać się z dużymi problemami „ zdrowotnymi”, ze względu na opiłki metaliczne w oleju, które zakłóciły funkcjonowanie jego układu hydraulicznego. Na szczęście, jego kolega zadzwonił po wsparcie ekipy KLEENOIL, która rozwiązała problem i sprawiła, że nasz bohater wrócił do NORMY.

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k2.jpg
dr Kleenoil

Przygody dr Kleenoil. Odcinek 3

Prezentujemy trzecią część przygód #KLEENOIL. Poznajcie kolejnego naszego bohatera: BETONIARKĘ. Miała ona ostatnio problemy zdrowotne i nie wiedziała co jest ich przyczyną. Na szczęście niezawodna ekipa #kleenoil przeanalizowała problem i usunęła go całkowicie.

—————————
Diagnoza: woda w oleju.
Działanie: Filtracja oleju hydraulicznego za pomocą mobilnego urządzenia #kleenoil.
Efekt: Czysty olej! Brak przestoju! Gotowość do pracy.

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k3.jpg
dr Kleenoil

Przygody dr Kleenoil. Odcinek 4

Prezentujemy czwartą część przygód #KLEENOIL. Poznajcie kolejnych naszych bohaterów : MASZYNY PRODUKCYJNE. Rekomendacja jest bardzo ważna. Przypomina nam o tym jeden z bohaterów polecając #kleenoil swojemu kuzynowi.

—————————
1️. Diagnoza: Słabsza wydajność i efektywność maszyny, wpływ na produkcję.
2. Działanie: Ocena stanu czystości oleju, filtracja , systematyczna filtracja (stała umowa).
3. Efekt: Czysty olej! Brak przestoju! Gotowość do pracy.

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k4.jpg
dr Kleenoil

Przygody dr Kleenoil. Odcinek 5

Prezentujemy piątą, przedostatnią część przygód #KLEENOIL (pierwszego sezonu). Ten odcinek jest szczególny, gdyż biorą w nim udział bohaterowie z 1,2,3,4 odcinka naszych komiksów. Pojawił się też i nowy bohater. Czerwony dźwig, gdyż o nim mowa, dowiedział się o krajowej akcji badania czystości oleju hydraulicznego. Dowiedział się wcześniej, co może się stać, jeśli w oleju będą opiłki metaliczne, woda lub inne zabrudzenia. Dba on zawsze o siebie i chce być perfekcjonistą w wykonywanej pracy, więc postanowił, że się ” zbada”.

====
Opłaciło się. Okazało się, że olej wymaga filtracji. Teraz nasz nowy bohater już wie, że będzie regularnie korzystał z #kleenoil, aby zniwelować ryzyko awarii czy też przestojów.

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k5.jpg
dr Kleenoil

Przygody dr Kleenoil. Odcinek 6

Koniec 1 sezonu

====
Prezentujemy szóstą część przygód #KLEENOIL
W tym odcinku Doktor Kleeonoil edukuje młode pokolenie maszyn, o tym dlaczego warto dbać o zdrowie poprzez systematyczną filtrację oleju. Wskazuje zagrożenia i zachęca do profilaktyki. Dziękujemy, że byliście z nami w tym sezonie przygód Doktora Kleenoil. Do zobaczenia!

https://www.kleenoilpl.com/wp-content/uploads/2023/03/k6.jpg