Bezpieczna filtracja oleju hydraulicznego

Warto wiedzieć

Bezpieczna filtracja
oleju hydraulicznego

KLEENOIL to sprawdzona, znana na całym Świecie metoda filtracji oleju hydraulicznego. My jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki firm w Polsce, a o jakości i efektach naszych działań świadczą liczne referencje. Filtracja wykonywana przez urządzania mobilne #kleenoil czy z wykorzystaniem filtrów tej marki jest skuteczna i doceniana ww wielu branżach.

Dzięki powolnej filtracji przez filtry KLEENOIL przechodzi od 2 do 3 litrów oleju na minutę, co pozwala na oczyszczenie oleju hydraulicznego z wszelkich cząstek stałych, nawet tych najmniejszych o wielkości 1μm. Nasze filtry regenerują olej i jednocześnie usuwają z oleju aż 99,95% wody. Zawsze czysty olej to idealne warunki pracy dla Twoich urządzeń i maszyn, dzięki czemu znacznie obniża się ich awaryjność i konieczność drogich napraw.

Nie wszystkie urządzani filtracyjne są w stanie zapewnić takie efekty. Nie wszystkie usługi filtracyjne można potem zweryfikować. Korzystając z usług naszej firmy otrzymujesz analizę czystości oleju przed i po usłudze filtracji! Skorzystaj ze sprawdzonej metody.

w1

KORZYŚCI STOSOWANIA KLEENOIL

Czas

Oszczędność czasu, który poświęciłbyś na przestój pracy
i wymianę oleju!

Przebieg

Wydłużone przebiegi
miedzy wymianami
oleju.

Pieniądze

Oszczędność pieniędzy w związku z ograniczeniem wymiany na korzyść filtracji.

Koszty obsługi

Mniejsze zaangażowanie
załogi i służb obsługi
technicznej.